סדנת לחם עבודה

סדנת לחם עבודה

אין כמו להכין כריכים לבני ביתי מלחם כפרי, ביתי שיצרתי במו ידי. סדנת לחם עבודה זו סדנת הבסיס לכל עולם האפייה ומבחינתי אחד מעמודי הייסוד לקיום הבית - כי בלי לחם אין עבודה. מזמין אתכם לסטודיו האינטימי שלי השוכן בפאטיו טובל בירק במודיעין. בסדנה נכין לחם כפרי (ממנו אני מכין גם לחם קסטן), לחמניות ופרעצלים.

קרא עוד
סדנת לחמי מחמצת

סדנת לחמי מחמצת

לפני שנים, במסעדה שלי, החלטתי שאת הלחם שנגיש אופים במסעדה. תוך כדי עבודה גיליתי שאני מכור לאפיית לחמי מחמצת. מצאתי את עצמי חושב על לחם לפני השינה והחלטתי שאני חייב להעביר את זה הלאה. מאז עברו מים בנהר, למדתי, התמקצעתי ועכשיו אני מזמין אתכם לאם כל הסדנאות - סדנת לחמי מחמצת!

קרא עוד
סדנת בריוש

סדנת בריוש

בריוש זו אהבה. קמח, שמרים, ביצים ו...חמאה. ואל תנסו לשנות את זה. כי אחרת זה פשוט לא בריוש. אם תמדדו במדד האושר, מאיזו סדנה שלי אנשים יוצאים הכי הרבה מחייכים, אוכל לענות בעיניים מכוסות ועם יד מאחורי הגב - סדנת בריוש.

קרא עוד
סדנת פיצות

סדנת פיצות

באחת מהרפתקאותי בחו"ל הזדמן לי לעבוד תקופה קצרה באיטליה. הפשטות, טריות המצרכים, הגיוון וכמובן הטעם הקסימו אותי. אספתי מפה ומשם וכך בניתי את סדנת הפיצות שלי. אחת בתנור, אחת בטאבון. אחת בסגנון נפוליטני ואחת בסגנון רומי. מוזמנים לגרסת אסף האופה.

קרא עוד
סדנת בגטים

סדנת בגטים

אפייה צרפתית זו אומנות ובגט אמיתי זה צרפת. המכורים יודעים - בגט אמיתי צריך לשרוט בפה. אני החלטתי לקחת את זה לקצה ולחבר בין האפייה לקולינריה כך שמעבר להכנת בגטים נכין גם כריכים מופלאים ומפתיעים.

קרא עוד
סדנת חלות

סדנת חלות

כשאני חושב חלה - אני רואה בעיני רוחי חלה יהודית מסורתית, מקמח לבן, עם שמרים, כזו שכשלוחצים עליה מרגישים רכות חלקה ופשוט מתחשק לקרוע ממנה ביס. אצלנו בבית, חלה ליום שישי זו מסורת, ואם יש בתוכה שניצל חם אז בכלל... מוזמנים לסדנה מסורתית אך מפתיעה.

קרא עוד
סדנת בישול איטלקית

סדנת בישול איטלקית

כשחזרתי מאיטליה הרגשתי שאני חייב לשחזר את החוויה. וכך נולדה הסדנה האיטלקית שלי: חומרים טריים, עשבים מגינת הירק שלי, קמחים ייעודיים והמון אהבה לאנשים ולארץ המגף. אז אם בא לכם לאכול טוב ולהינות - זו הסדנה בשבילכם.

קרא עוד